חלק מההופעות שלנו

שימו לב שכל הופעה היא בהזמנה אישית ומותאמת אישית למזמין.

12

תיכון רנה קסין

קהל יעד : חינוך ונוער
תקציר

תלמידי כיתה י”ב מספרים על התקופה הקשה של לחץ לקראת הבגרויות ולפני הגיוס לצבא. הם מספרים על בחירות והחלטות שישפיעו על עתידם הקרוב והרחוק, החלטות שישיפיעו וייעצבו את אישיותם . חששות ופחדים מלווים בתחושה של חופש ועצמאות, ומעל הכל מרחף נעלם גדול והוא השירות הצבאי שמחכה להם.
מופע נוסף של יחסים בין הורים וילדים – ההורים של תלמידי חטיבה צעירה באותו תיכון שמגיעים הכי קטנים לתיכון החדש עם הגדולים. התמודדות ההורים עם גיל ההתבגרות, חוסר דיאלוג ואמון, תקשורת לקוייה, סודות, קביעת נורמות, הצבת גבולות, דימויי עצמי, התנגדויות מול ההורים, התפתחות הגוף, מיניות, קשר אמיץ עם המורים וצוות החינוך.

צוות העובדים והמנהלים של שטראוס

תקציר

מופע מול מחלקות מפעל מזון שטראוס – מנהלים ועובדים גם יחד. הסיפורים שסופרו היו על תקשורת בצוות ובארגון, קשרים בין אנשי הצוות, הרגשת שייכות והעלאת המוטיבציה בקרב העובדים. גאוות יחידה של העובדים, התמודדויות תחת לחץ ועומס של עבודה, קליטה של עובדים חדשים, פרידה מוותיקים ואווירת המשפחתיות.

רופאים המטפלים בסכרת

קהל יעד : רופאים ואחיות
תקציר

מופע מול רופאים לסכרת שיושבים מול חולים שמחוקקים לעצמם חוקים הנוחים להם, ומוצאים הצדקות וסיבות להזנחה ולהחמרת מצבם. התמודדות של רופאים מול חולים המסרבים או המתקשים לקחת חלק בטיפול בדרך להבראה עליה ממליצים הרופאים. חולים החיים בהכחשה מול רופאים מתוסכלים, מאוכזבים ולפעמים גם מואשמים על ידי החולים בחוסר התחשבות והבנה. חולים המגיעים למצבים קשים מאוד למרות התמיכה והליווי שהם מקבלים מהרופאים המסורים.

מפגש פסיכיאטרים בדרום

קהל יעד : רופאים ואחיות
תקציר

הפסיכיאטרים בהתמודדות עם מצבים אנושיים קשים, בהם יש עליהם להחליט החלטות קשות מבחינה רגשית. החלטות שכהורה קשה מאוד לעמוד בהן וכרופא חייבים לבצע. התמודדות עם מצבים שיש להגיב נכון לדפוסי התנהגות של המטופלים, ולהעניק להם תחושת קירבה וחום מבלי לגרום נזק רגשי.במופע הזה טענה אחת הרופאות שהיא קיבלה רעיונות וכלים להתמודדות בסיטואציה יומיומית בטיפול כשלא מצאה את הדרך לגישה אל המטופל. בעקבות המופע פלייבק היא קיבלה דרכים חדשות אשר עזרו לה לפנות ולגשת בצורה נכונה למטופל מסוים.

רווקים ורווקות נכון לומר פנויים פנויות

תקציר

בנים ובנות שעדיין לא מצאו שותף לחיים ועומדים מול החברה והמשפחה. באירועים משפחתיים צריכים לסבול הערות של הדודה “בקרוב אצלך” או בכל חתונה אליה הם מוזמנים. משיבים תודה על כל דייט מוזר ש”חברה קרובה” בטוב ליבה סידרה להם. מזכירים להם את הבדידות, אותה בדידות מתוך החלטה או קושי להסתגל לבת או בן זוג, קשיי תקשורת, קשיי קבלה ויכולת הכלה. האם נוקשים מדי או צריכים להתפשר למען זוגיות? המון שאלות שמגיעות מתוך סיפורים מרגשים, מלאים בהומור, מהולים במעט ייאוש ובחששות מבדידות מתמשכת.

12